Otestovali jsme granule pro koťata Kis Kis - Kitten z obchodu AKVATERAEXO JEHLIČKA s.r.o.  

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
3x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 11. 2020
do 10. 1. 2021


AKVATERAEXO JEHLIČKA s.r.o. 

Je rodinná společnost, která si zakládá na kvalitě služeb a především na kvalitě dodaných produktů. V Chrudimi působí od roku 1989. Založena byla v roce 1988 panem Vladimírem Jehličkou a do minulého roku byla známa pod názvem AKVATERAEXO CHRUDIM. Minulý rok společnost změnila název a právní formu na AKVATERAEXO JEHLIČKA s.r.o. Kamennou prodejnu můžete již dlouhá léta nalézt v Chrudimi na Masarykově náměstí, specializující se na značky Kennels´ Favourite, KIS-KIS, PRO-VET, WITTE MOLEN, Garvo, KIYOMIZU. 

Otestujte granule pro koťata Kis-Kis Kitten 2 Kg

Pro koho jsou granule vhodné:

  • granule pro koťata všech plemen
  • granule pro těhotné a kojící kočky všech plemen

Výhody těchto granulí:

  • bohaté na drůbež a rýži
  • kontrola pH moči
  • ochrana srsti
  • ideální pro zdravý vývoj
  • bohaté na prebiotika (FOS+MOS)
  • vysoký obsah bílkovin - vysoce stravitelné bílkoviny
  • přírodní antioxidanty

Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
5
avatar
Gabriela
Granulky Kis Kis pro koťátka jsou hezky malé, 5-7 mm velké, po otevření hezky voní. Balení 2 kg je tak akorát velké. Našemu kotěti chutnali i starý kocour se na ně vrhl. Nevýhodou pro mě je, že pytel s granulkami není po otevření znovu uzavíratelný a po otevření je potřeba je přesypat do nějaké uzavíratelné nádoby, aby nevyčichli a kočičkám pořád přišli chutné. Pokud granulky jsou v otevřeném pytlíku rychleji vyčichnou. Ochutnal je i náš domácí ježek bělobřichý a tomu chutnají velice, i pro něj mají ideální velikost.
klad velikost granulek
klad kočce chutnají
klad pytel granulí není znovu uzavíratelný
příloha
avatar
Miloslava
Granule Kis Kis - Kitten koťátkům chutnaly a hned po nasypání se do nich pustila. Kostičky lehce rozkousala a dobře se jim jedla. Dobře, že jde o malé kousky, pro koťátka dobře stravitelná a obsahující mnoho prospěšných látek, které mají dobrý vliv na zdraví koťat.
klad menší kousky
klad lehce stravitelné
klad obsahující prospěšné látky
klad malé množství vzorku :-)
avatar
Nikol
Máme britského modrého kocourka a musím říct, že granule Kis Kis - Kitten mu chutnaly moc. Na granule je docela náročný, nesní úplně všechny, ale u těchto jsem si jistá, že si pochutnal. Normálně kupujeme granule od značky Purina, ale určitě budu střídat s těmito, jelikož jsou cenově dostupné, kocourkovi chutnají a do obchodu Akvateraexo Jehlička to máme blízko. Za mě velká spokojenost a určitě mohu doporučit.
klad velké balení
klad složení
klad nic
avatar
Kamila
Naše dlouhosrsté kotě granule jedlo pravidelně, každý den, bez problému. Jako plus vidím drůbeží základ a rybí tuk, také z obilovin použití ječmene, namísto pšenice. Škoda jen obsahu kukuřice, která se u koček považuje za hůře stravitelnou. Super, že barva vypadá naprosto přirozeně! Nemám důvod nepokračovat v této značce.
klad kočce chutná, dobré složení
klad bez barviv
klad vysoký podíl tuků + proteinů
klad snad jedině místo kukuřice by mohla být použitá jiná surovina, ať už ječmen, brambory/batáty, či hrách
avatar
Jana
Vůně je příjemná, složení je obohacené o vitamíny a minerály, granule jsou výživné. Granulky našemu kocourkovi chutnaly - v podstatě se do nich pustil bez jakýchkoli protestů a žádné trávící problémy jsme nezaznamenali. Takže granule jako takové za mě super, jen škoda, že balení nemá uzavírání. U superpremiových granulí by to měl být podle mě základ. Při krmení malého kotěte vydrží dvoukilové balení poměrně dlouho a otevřené granule ztrácí na kvalitě.
klad Složení
klad Obohacené o vitamíny a minerály
klad Balení bez "zipu"
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel