Vybrané testerky vyrazily se svou rodinou na výlet do regionálního muzea v Pardubickém kraji. Jak si výlet užily se dozvíte v recenzích 

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotili
5
11x
4
3
1x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 22. 7. 2020
do 31. 12. 2020

Rodinná vstupenka do muzeí a galerie v Pardubickém kraji

Rodinnou vstupenku si se svou rodinou můžete vychutnat do 31. 12. 2020
Platí maximálně pro 2 dospělé osoby a 1 až 4 děti ve věku 6-15 let

Kam můžete vyrazit s rodinnou vstupenkou?

  • Regionální muzeum v Chrudimi
  • Regionální muzeum v Litomyšli
  • Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě
  • Východočeská galerie v Pardubicích
  • Východočeské muzeum v Pardubicích
Hodnocení
12
avatar
David
S rodinkou jsme se vydali do Východočeské galerie v Pardubicích a velice jsme si výlet užili. Galerie opravdu stojí za návštěvu a vřele bychom ji doporučili každé rodině, která se zajímá o umění. V době naší návštěvy probíhalo v galerie několik výstav a všechny byly velice zajímavé a poutavé.
klad Možnost výběru místa k navštívení
klad Široká pestrost výstav
klad Vládní opatření, která v době návstěvy platila
avatar
Jana
Na rodinnou vstupenku jsme navštívili Východočeské muzeum v Pardubicích. Vstupenka se nám velmi hodila. Je vhodná pro rodiny s dětmi. Rozhodně motivuje k návštěvě cílového zařízení. Výhoda byla i v tom že platila do více míst, byla možnost si vybrat. Se vstupenkou jsem byla spokojená.
klad platila dostatečně dlouho
klad možnost výběru místa
klad žádné
avatar
Kateřina
Rodinná vstupenka byla fajn, je super že máte jednu vstupenku a můžete si vybrat, kterou pámátku navštívíte. Upřímně o některém regionálním muzeu jsem ani nevěděla, že existuje - takže za mě super. Ideální na rodinný výlet. Přeju si, aby již bylo po "Korona krizi" a zase bylo vše otevřeno a my zase mohli vyrazit na další zkoumání Pardubického kraje.
klad jedna vstupenka, volný výber muzea
klad rodinná vstupenka
klad vše se líbilo
avatar
Michaela
Východočeské muzeum v Pardubicích nabízí pro rodiny s dětmi velké využití. Je tam krásné muzeum a 7 minut od zámku je Natura park pro děti. V natura parku se dětem líbila hmatová stezka, soutěže co měli pro děti připravené. Já ocenila přednášku fyzioterapeutky a nyní vím, že chodit doma na boso jen ubližuje nohou. Líbí se mi, že vše informace a ceně vstupného či o programu lze najít na internetových stránkách.
klad příroda
klad využití
klad příjemné prostředí
klad lze se kochat i bez auta,vše při ruce
klad nemám nic proti výletu do muzea
klad nelze nic vytknout
avatar
Markéta
Virtuálně jsme navštívili regionalni muzeum v Pardubicích. Náš i děti nejvice oslovila a potěšila expozice hráče a her, u kterých jsme my, rodiče, zavzpomínali na dětství a hry které ho provázely, a také dětem se hračky líbili, dcerce kocarky pro miminka i kulty domeček pro panenkypanenky, tátu a syna potěšili autíčka a společenské hry. Navštívili jsme také expozici příroda se probouzí kde je mnoho zajímavých informací a opravdu povedených fotografií přírody a zvířat z našeho kraje.
klad Mozstvi expozic
klad Krásné fotografie
klad Zajimave informace
klad Hezke prostředí v okolí
klad Kazdy si najde to své
klad Problémy jsme měli pouze kvůli situaci sbkoronavirem
avatar
Lesia
V dnešní době bylo hodně těžké sehnat možnost na výlet. Ale během léta jsem s rodinou vyrazila na výlet do muzea v Litomyšli. Hodně byla jsem překvapená byl to dobrý zážitek. Chtěla bych doporučit všem, kdo bude mít cestu do Litomyšle zastavit v muzeu.
klad expozice
klad Nic
avatar
Markéta
Se svojí rodinou jsme navštívili Východočeské muzeum v Pardubicích a udělali si tak krásný výlet i v této nelehké době. Muzeum je kvalitně uspořádané, sbírky muzea obsahují hodně exponátů a oddělení. Zaujalo nás oddělení etnografie, zbraně a německá okupace. Pardubický zámek je sídlem Východočeského muzea v Pardubicích.
klad uspořádání muzea
klad .
avatar
Michaela
v dnešní době bylo těžké najít den, kdy bude otevřeno a do Východočeského muzea v Pardubicích se podívat. nakonec se povedlo a bylo to super, líbilo se jak partnerovi, tak dcerám. mě se nejvíce líbila stálá expozice. těším se až bude otevřeno a opět vyrazíme, jako posledně spojíme i s procházkou okolo Pardubického zámku. byla to nádhera
klad vše
klad Nic
avatar
Ivana
S rodinou jsme navštívili východočeské muzeum v Pardubicích. Muzeum sídlí na zámku již od roku 1920. Je tu nespočet sbírek archeologických, přírodovědných i historických, každý si přijde na své. Nudit se tu ani děti rozhodně nebudou, je zde mnoho zajímavostí. Bylo to krásné odpoledne, které jsme zakončili procházkou okolo zámku a hradeb. Oceňuji možnost zakoupení rodinné vstupenky pro dospělé s dětmi. Návštěvu muzea a zámku rozhodně doporučuji každému.
klad nespočet sbírek
klad zvýhodněná rodinná vstupenka
klad dobrá dostupnost, parkování
klad nudit se určitě nebudete
klad nic jsme nenašli
avatar
Petra
naše návštěva východočeského muzea v Pardubicích byl příjemný zážitek. expozice se nám všem líbila a určitě bych ji doporučila i ostatním, nebylo moc návštěvníků, tak jsme si prohlídku užili na 100%. rozhodli jsme se zase brzy vrátit, jakmile budeme mít zase volněji.
klad klidná prohlídka
klad bylo to zajímavé
klad nic
avatar
Klára
Vstupenku jsme využili do Západočeského muzea v Pardubicích, které se nachází na zámku. Milým překvapením bylo, že v ceně vstupenky jsou 4 expozice - historie Pardubic, sklo, archeologie a rozvoj zámku. Navíc byla v ceně i návštěva zámecké věže, kterou jsem si chtěli původně doplatit, takže to moc potěšilo. Jediné, co mne zarazilo bylo, že paní na pokladně vstupenku nejdříve dost zkoumala a koukala, o co vůbec jde. Zřejmě vůbec netušila, že něco takového je. Avšak snažila se na sobě nedat nic znát a jen se vyptávala, odkud vstupenku máme a pak se ujišťovala, že si vstupenku nechá, aby nás pustila dovnitř. Byla však velice milá, ochotná a vše vysvětlila včetně darování plánku zámku a informací. Návštěvu jsme si užili, včetně malého dítěte (2,5 roku). Kustod u expozice archeologie se dokonce na chvilku věnovala dítěti. Pustila mu v části expozice video a ukázala pár věcí na vyzkoušení. To jsme uvítali. Zámek má i krásné nádvoří, obranné valy a park, kde se prochází pávi, včetně bílého.
klad v ceně vstupenky byla i zámecká věž
klad 4 expozice najednou
klad užili jsme si to všichni, včetně dětí
klad milá a příjemná paní na pokladně
klad kustodka na jedné z expozic i zabavila malé dítě
klad pávi u zámku
klad asi vůbec netušili, že takové vstupenky existujou
příloha
avatar
Pavlína
Navštívila jsem s rodinou muzeum v Pardubicích a vše bylo fajn, milá paní nás uvítala na infostánku a muzeum je opravdu velké, byl to zážitek, dozvěděli jsme se o historii města, různé zajímavosti, exponáty byly krásně zachovalé, mohu doporučit milovníkům historie
klad Krásné exponaty
klad nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel